RF.Dent Logo

خدمات


جستجو


دکتر رامین فرزاد

RF.Dent Dr Ramin Farzad


آمار وب سایت

بازدید كننده: 554183
ما 3 میهمان آنلاین داریم

لمینیت

لامینت
Laminate پوسته چینی با ضخامت حدوداً mm /8 در موارد نرمال می‏باشد که با چسب‏های رزینی به دندان باند می‏شود و حتماً دندان نیاز به تراش دارد و اصولاً مواردی که انجام لامینیت بدون تراش را تبلیغ می‏کنند از نظر علمی در دنیا مردود شناخته شده است لامینیت مشکلات زیر را اصلاح می‏کند:
الف) درمان بدرنگی، زردی، تیرگی دندان و نقاط سفید هیپوپلاستیک روی سطح بیرونی دندان‏ها و کسانی که به طور طولانی‏مدت سیگار می‏کشند (Heavy Smokers) اگر به درمان‏های معمول Bleeching (سفید کردن) پاسخ مناسب ندهند.
ب) بستن فاصله بین دندان‏ها و اصلاح طرح لبخند
ج) بلند کردن و کوتاه کردن دندان‏ها

happy_tooth_clips


Smile design
اصلاح طرح لبخند در جهت دستیابی به لبخندی زیبا است که امروزه بسیار رایج گشته است. بسیاری از بیماران به دلیل وضعیت قرارگیری دندان‏ها در دهان، جلو و عقب بودن دندان‏ها، کج بودن دندان‏ها، بلند بودن و کوتاهی دندان‏ها خواستار اصلاح طرح لبخند می‏باشند.
اصلاح طرح لبخند با لامینیت باعث تغیر فرم دندان‏ها، افزایش شفافیت و طبیعی بودن دندان‏ها می‏شود.

بسیاری از بیماران فاصله بین دندان‏هایشان را دوست ندارند و خواستار بستن فاصله‏ها هستند، ولی نکته مهم توجه به این مسئله می‏باشد که با بستن فاصله سایز دندان بیمار چقدر خواهد شد. دندانپزشک باید حتماً قبل از شروع درمان محاسبه فاصله بین دندان‏ها را انجام دهد (Analysis space) که عرض لامینیت بیمار را محاسبه کند در صورت عدم توجه دندان‏های فرد بسیار بزرگ خواهد شد که عمده شکایت بیماران از نتیجه درمان مربوط به این مسئله می‏باشد. در لامینیت حتی زمانی که دندان‏ها کاملاً عقب باشند باز هم تراش مختصری نیاز دارد.
لامینیت با کیفیت خوب به مرور زمان دچار تغییر رنگ نمی‏شود که یکی از مزایای بسیار مهم لامینیت inceram می‏باشد که در این مرکز ساخته می‏شود.

طراحی شده توسط بهسانت