RF.Dent Logo

خدمات


جستجو


دکتر رامین فرزاد

RF.Dent Dr Ramin Farzad


آمار وب سایت

بازدید كننده: 554214
ما 4 میهمان آنلاین داریم

ایمپلنت

happy_tooth_clips

حدوداً 50 سیستم ایمپلنت در ایران فعال بوده است که از این تعداد حدوداً 20 سیستم به دلایل مختلف فعالیتی ندارند بطورکلی در ایمپلنت 2 عامل بسیار مهم می‏باشد:
1- Technition یعنی ایمپلنت توسط چه کسی انجام می‎شود. تأکید گروه دندانپزشکی RF.DENT بر استفاده از متخصصان رشته‏های مختلف می‏باشد طبعاً جراح و متخصص ایمپلنت که در این مرکز جراحی ایمپلنت را انجام می‏دهد برتری‏هایی نسبت به بسیاری از همکاران دندانپزشک دارد.
.

2- Implant Brand نوع سیستم ایمپلنت در موفقیت یا عدم موفقیت درمان بسیار مهم است. تأکید تیم تخصصی RF.DENT بر استفاده از برندهای گروه A می‏باشد که شامل XIVE آلمان، ASTRA آلمان و ITI سوئیس می‏باشد که کاملاً نتیجه درمان ایمپلنت موفقیت‏‎‏آمیز می‏باشد. جراحی دومرحله‏ای در بیشتر caseهای ایمپلنت انجام می‏شود. جراحی دوم حدوداً 3 ماه بعد در فک بالا و 2 ماه بعد در فک پایین انجام می‏شود. با یک جراحی کوچک در مرحله دوم نوک ایمپلنت expose می‏شود و با یک قطعه به نام hcaling cap ارتباط ایمپلنت با محیط دهان برقرار می‏شود. حدوداً 2 هفته بعد از جراحی دوم قالب‏گیری پروتز انجام می‏شود و بعد از 1 ماه روکش‏ روی ایمپلنت تحویل بیمار می‏گردد. جراحی‏های پیوند استخوان و جراحی سینوس و سایر جراحی مرتبط با ایمپلنت توسط جراحان این مرکز نیز انجام می‏شود. تیم تخصصی RF.DENT با استفاده از تکنیک‏ها و مواد جدید در زمینه پیوند استخوان طول مدت درمان را تا حد زیادی کاهش داده است. علت عدم موفقیت بسیاری از جراحی‏های ایمپلنت در ایران عدم استفاده از جراحان مجرب و در درجه دوم استفاده از برندهایی با کیفیت پایین بوده است. بسیاری از تبلیغاتی که این روزها با قیمت بسیار پایینی در مجلات دیده می‏شود مؤید این نکته می‏باشد. بسیاری از این سیستم‏ها بدون جراحی انجام می‏شود که در حقیقت بدون concept درست از وضعیت استخوان فک و صرفاً با تکیه بر رادیوگرافی انجام می‏شود که معمولاً در بیشتر موارد بعد از چند سال با failure مواجه می‏شوند. سیستم‏های ایمپلنت برند A حدوداً 35 سال مشغول تحقیق روی ایمپلنت بوده‏اند و به همراه چند شرکت معتبر دیگر جدیدترین نوآوری‏های ایمپلنت را ارایه کرده‏اند.

مراقبت‏های بعد از جراحی ایمپلنت
معمولاً عوارض خاصی بعد از جراحی وجود ندارد و بسته به وسعت ناحیه مورد نظر از یک تورم ساده تا تورم بزرگتر متغیر است که معمولاً در عرض 10-8 ساعت این تورم برطرف می‏شود و بیمار از روز بعد کارهای عادی خود را از سر می‏گیرد تا 1 هفته فعالیت شدید بدنی مجاز نمی‏باشد و تا حد امکان غذای سفت و پرحجم نخورد که روی بخیه‏های بعد از جراحی فشار وارد نشود.
توصیه ما به دوستان عزیز مراجعه به تیم تخصصی جهت انجام درمان می‏باشد که نتیجه درمان 100% رضایت‏بخش خواهد بود.
گروه RF.DENT افتخار دارد از ابتدای تأسیس از بهترین BRAND ایمپلنت در دنیا استفاده کرده است تیم تحقیقی ایمپلنت گروه A جدیدترین یافته‏ها در زمینه جراحی و پروتز را در اختیار جراحان قرار داده است.
میزان موفقیت ایمپلنت در برندهای گروه A که حدود 6 سیستم در دنیا می‏باشند بالای 95% می‏باشد.
این سئوال برای بیماران مطرح شده که چرا در فک بالا نیاز به جراحی سینوس احساس می‏شود. اگر بیماران سال‏ها قبل یک سری از دندان‏ها را کشیده باشند معمولاً قبل از جراحی به دلیل پایین آمدن کف سینوس نیاز به جراحی سینوس یا Sinus lift می‏باشد که با استفاده از مواد لثه استخوان و مواد پیوندی کف سینوس بالاتر قرار می‏گیرد که ایمپلنت در جای مناسب قرار گیرد. جراحان متخصص ایمپلنت در این مرکز کلیه جراحی‏های فوق را با متد جدید انجام می‏دهند که بیمار در حین عمل و بعد از جراحی کاملاً احساس راحتی می‏کند.
نکته بسیار مهم
با کاشت هر ایمپلنت در جای نامناسب به وسیله تیم غیرتخصصی شما با صدها مشکل مواجه خواهید شد که عفونت پیشرفته فک و صورت یکی از این موارد می‏باشد.

طراحی شده توسط بهسانت